Pałac Mortęgi Hotel & SPA, Lubawa
Pałac Mortęgi Hotel & SPA, Lubawa
Tło bannera

Wesela

Magiczne wnętrza i elegancki wystrój Pałacu Mortęgi Hotel & SPA to idealne miejsce do organizacji wesel. Sale bankietowe pomieszczą nawet kilkaset osób

Najlepsze wesela w Pałacu Mortęgi!

Pałac Mortęgi to jeden z najpiękniej położonych obiektów. Malowniczy teren z parkiem w stylu angielskim to wymarzone miejsce na przyjęcie weselne.

Idealne miejsce na sesję wśród natury, koni oraz zabytkowych komnat. Dysponujemy pięknymi salami w stylu nowoczesnym oraz pałacowym.

Posiadamy również bazę noclegową dla Państwa Gości.

Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka
Restauracja Szlachecka

Restauracja Szlachecka

Mieszcząca się w Dworku Restauracja Szlachecka idealnie łączy styl angielski z nowoczesnym designem. Z pewnością uwagę gości przyciągnie czarno-biała, marmurowa podłoga z mozaiką w kształcie rozety z herbem rodu Mortęskich. Sale tej restauracji pomieszczą do 180 osób, z wykorzystaniem letniego namiotu na tarasie jako parkiet do tańczenia

Niesamowity klimat
Niesamowity klimat
Niesamowity klimat
Niesamowity klimat
Niesamowity klimat
Niesamowity klimat

Niesamowity klimat

Sakrament małżeństwa może odbyć się w odrestaurowanej w neogotyckim stylu pałacowej Kaplicy. To wymarzone miejsce na zawarcie ślubu kościelnego, a subtelne światło przenikające przez okna doda uroczystości niepowtarzalnego charakteru

Pałacowa Glorietta
Pałacowa Glorietta
Pałacowa Glorietta

Pałacowa Glorietta

Jeżeli chcą Państwo zorganizować ślub w plenerze, do Waszej dyspozycji oddajemy Pałacową Gloriettę

Taras nad stawem
Taras nad stawem
Taras nad stawem
Taras nad stawem
Taras nad stawem
Taras nad stawem

Taras nad stawem

Przynależny do Restauracji Szlacheckiej taras wraz z letnim namiotem może posłużyć również jako parkiet do tańczenia

Bryczka ślubna
Bryczka ślubna

Bryczka ślubna

W pałacowych stajniach znajduje się kilkanaście koni rasy angielskiej, które mogą zostać zaprzęgnięte do bryczek i innych stylowych pojazdów

Przytulnie, romantycznie, wyjątkowo

Przytulnie, romantycznie, wyjątkowo
Przytulnie, romantycznie, wyjątkowo

Idealne miejsce na wesele

Ceremonia zaślubin i wesele to jedno z najważniejszych chwil w życiu, do których będą Państwo niejednokrotnie wracać wspomnieniami. Z wielką radością zadbamy, aby ten czas stał się wyjątkowy. Nasza pasja, zaangażowanie i doświadczenie uczyni uroczystość ślubną jeszcze piękniejszą. Wykreujemy dla Państwa niepowtarzalne przyjęcie w konkretnym stylu lub z niecodziennym motywem przewodnim

Przytulnie, romantycznie, wyjątkowo

Menu i atrakcje

Mamy szeroką ofertę menu opartą na smakach tradycji i nowoczesnych elementach serwisu: 

  • wyjątkowy styl oraz niepowtarzalny klimat każdej z sal
  • subtelne dekoracje
  • profesjonalna obsługa
  • elegancji sposób serwowania dań
  • doskonały smak potraw
  • sala zabaw w Domku Magdalenki
  • bryczka ślubna 

To gwarancja niezapomnianej imprezy

W tym najważniejszym dniu dołożymy wszelkich starań, by zorganizowane przyjęcie było spektakularne oraz niezapomniane zarówno dla Młodej Pary, jak i wszystkich Gości

Opinie par młodych

"Pałac Mortęgi to magiczne miejsce gdzie poczuje się każdy a szczególnie będąc parą młodą jak w świecie tysiąca bajek!  Zamkowy wystrój wnętrz, przemiła obsługa, zapraszające stoły z obfitym i łaskującym podniebienie jadłem, filmowe widoki z okien, cudownie "chrupiące" od krochmalu i welwetowe w dotyku pościele w pokojach - ot co daje poczucie bycia się kimś specjalnym, wybranym, jakby z podziękowaniem za trud życia. W dniu ślubu tak właśnie chcemy się czuć, daleko od zabieganych szarych dni codzienności.. Co jest jeszcze optymistyczne, że ta atmosfera może się powtórzyć na każde nasze życzenie!"

Alicja & Meny


"Jesteśmy bardzo zadowoleni, ze zdecydowaliśmy się na zorganizowanie naszego ślubu oraz wesela w Pałacu Mortegi. Były to naprawdę wspaniale chwile dla nas oraz wszystkich najbliższych.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Marzenie za nieoceniona pomoc, bez której nasz ślub i wesele nie byłoby tak udane i dopięte na ostatni guzik. To były wspaniale 4 dni! Dziękujemy!"

Ania & Bartek


"Miejsce, które zauroczyło nas od pierwszego spotkania! Decyzja o organizacji ślubu zapadła dość szybko i ani sekundy jej nie żałowaliśmy a gdybyśmy mogli powtórzyć te chwile z pewnością zdecydowalibyśmy się po raz kolejny.. ale samo miejsce to nie wszystko, bo o atmosferze decydują ludzie. Organizacja wesele, poprawin to nie łatwe zadanie szczególnie gdy dochodzi stres i zdenerwowanie pary młodej, kiedy zapominamy o drobiazgach bez których nie odbędzie się uroczystość. Jednak opanowanie i zorganizowanie pracowników Pałacu pozwoliło na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, w szczególności podziękowania dla Pani Marzeny, która doskonale sprawdziła się jako organizator! Wystarczył jeden telefon a wszystko było załatwione w ułamku sekundy. Kolejną gwiazdką jest jedzenie, restauracja która spisała się na medal, wymagania które postawiliśmy zostały spełnione w 100%, długie zastanawianie się nad tortem zakończone decyzja o zamówieniu w Pałacu uważamy za idealne, tort zgodny z nasza wizja, smakiem i wymaganiem! Na zakończenie 5 gwiazdek + 1 od ojca panny młodej ! Przyjeżdżajcie , cieszcie się chwilą i pięknem miejsca które jest dopieszczone, w każdym detalu!!!!"

M & T


"Pałac Mortęgi spełnił nasze wszystkie oczekiwania odnośnie organizacji wesela na wysokim poziomie. Wszytko odbyło się  zgodnie z założeniami. Począwszy od Pani manager z która był zawsze profesjonalny i bardzo swobodny kontakt, przez wspaniały wystrój i przygotowanie sali, szefa kuchni i jego przepyszne potrawy docenione przez wszystkich gości, a skończywszy na obsłudze która sprawdziła się w stu procentach. Wiele detali i dbałość o każdy szczegół bardzo mile nas zaskoczyły. Będziemy z przyjemnością wspominać długie lata nasze wesele. Serdecznie polecamy wszystkim Pałac Mortęgi jako idealne miejsce na wesele."

M & P


"Pałac Mortęgi to klimatyczne miejsce, idealne na urządzenie ślubu i wesela, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Tę niesamowitą atmosferę tworzą przede wszystkim ludzie tu pracujący, pełni profesjonalizmu i życzliwości. Uzyskaliśmy od nich pomoc nawet w najdrobniejszych sprawach związanych z naszym ślubem, który odbył się w kapliczce na terenie Pałacu oraz podczas przyjęcia weselnego, zorganizowanego w Restauracji Szlacheckiej.
Pani Marzena Furmanek, jako manager, zadbała o najdrobniejsze detale i pomogła w wielu sprawach, od wyboru menu po przygotowanie kapliczki.
Jeśli chodzi o przyjęcie weselne, zostało ono przygotowane na najwyższym poziomie. Jedzenie było bardzo smaczne i pięknie podane.
Nasi goście byli zachwyceni jedzeniem, obsługą i otoczeniem  podziwianym podczas spacerów i przejażdżki  bryczką ślubną, a najmłodsi mieli dużo radości z zabawy w Domu Magdalenki i wizyty w mini zoo.
Same budynki znajdujące się na terenie Pałacu Mortegi, urządzone ze smakiem i dbałością o detale, stworzyły piękne tło dla naszej ślubnej sesji zdjęciowej. Zamknięty kompleks dał nam poczucie swobody i kameralności, na której tak mam zależało.
Dziękujemy wszystkim pracownikom za zorganizowanie cudownej uroczystości i polecamy wszystkim chcącym zorganizować ślub i wesele z klasą."

Anna & Piotr


"Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy niezwykle profesjonalnej obsłudze Pałac Mortęgi Hotel & SPA, miejscu, w którym zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia, miejscu tworzonym z pasją przez wspaniałych ludzi, w którym wszystko jest możliwe – czy to americam dream o ślubie w plenerze, czy degustacja tortów, które równie dobrze mogłyby od razu pojawić się na weselu, czy wreszcie ulubione danie Mamy Panny Młodej (SZARE KLUSKI!) wjeżdżające niespodziewanie na jej stół (Szef Kuchni Marcin zdobył nasze serca swoją kuchnią już dużo wcześniej, ale tu przeszedł samego siebie). Miejsce, w którym serdecznie żegnasz się nawet z Panem Złotą Rączką.

A najlepsze zostawiłam sobie na koniec. Nasza śmietanka w cappuccino, nasza wisienka na torcie, nasza wedding planerka, psychoterapeuta, fotograf i ostoja spokoju w jednym – człowiek orkiestra Marzena Furmanek, Manager hotelu. Marzena, byłaś z nami w każdym momencie przygotowań, pomagałaś nam walczyć ze wszystkimi przeciwnościami, byłaś zawsze głosem spokoju, który był nam często tak bardzo potrzebny. Jesteśmy Ci wszyscy niewyobrażalnie wdzięczni za to, jak bardzo zaangażowałaś się w ten nasz jeden najważniejszy dzień w życiu. Nie odstępowałaś nas na krok przez cały ten weekend (nie sądzę, żeby w jakimkolwiek innym hotelu Manager odwiedzał Pannę Młodą z samego rana u fryzjera, tylko po to, żeby spytać czy się wyspałam), ogarniałaś wszystko to, nad czym my nie mieliśmy czasu się pochylić i doglądałaś każdego szczegółu, żebyśmy mogli skupić się na sobie i cieszyć naszym dniem. Nie ma takich słów, którymi moglibyśmy Ci za to podziękować. Nie żegnamy się, mówimy tylko do zobaczenia (w końcu muszę się z Tobą rozprawić za te czerwone spodnie bociana). Jeszcze raz wielkie dzięki,"

Iga & Maciej


"Jeszcze raz dziękując za pomoc w organizacji wesela oraz umożliwienie zrobienia sesji w tak niezwykłym miejscu przesyłamy kilka zdjęć na pamiątkę. W naszej ocenie Pałac jest jedną z lepszych wizytówek Warmii i Mazur i dzięki takim osobowościom jak Pani Marzena organizacja wesela była dla nas czystą przyjemnością! Z pewnością nie była to nasza ostatnia wizyta. Do zobaczenia! Pozdrawiam serdecznie"

E & P


"Nasz ślub i wesele polsko-niemieckie odbyły się w Pałacu Mortęgi. Jest to bardzo urokliwe miejsce i doskonale nadaje się na taką uroczystość, ponieważ wszystko znajduje się w jednym miejscu - Kapliczka, w której odbył się nasz ślub, sala weselna oraz niezwykle komfortowa baza noclegowa.Sala w Restauracji Szlacheckiej zachwyci każdego miłośnika klasyki. Wystrój sali jest niezwykle elegancki. Na każdym kroku widać zamiłowanie do detali. Począwszy od zastawy stołowej, poprzez meble a skończywszy na oświetleniu. Nasi goście byli pod wrażeniem bardzo smacznego jedzenie. Przy ustalaniu menu weselnego kucharz Pan Marcin służył nam pomocą i doradzał potrawy. Wygląd jedzenia a przede wszystkim smak przeszedł nasze oczekiwania. Na wyróżnienie zasługuje także profesjonalna i miła obsługa. Widać było że kelnerzy bardzo się starali, by nasi goście czuli się dobrze. Pałac Mortęgi oraz park okazały się doskonałymi kulisami podczas naszych przygotowań w dniu ślubu oraz na poślubną sesję zdjęciową. Szczególnie wspominamy współpracę z Manager Panią Marzeną, która dołożyła wszelkich starań, by wszystko było perfekcyjnie, czuwała nad przebiegiem wesela, a nawet utrwaliła na zdjęciach dekoracje. Serdecznie polecam przyszłym parom Pałac Mortęgi, bo w tym miejscu marzenie o bajkowym ślubie staje się rzeczywistością! Pozdrawiamy"

Marlena i Paul


"Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za organizację naszego wesela, które odbyło się 25.05.2019 w Pałacu Mortęgi, Sala Szlachecka. To był zdecydowanie najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Było dokładnie tak, jak sobie wyobrażaliśmy...a nawet lepiej! Dowodem na to byli pełni uśmiechu i zadowolenia goście weselni. Niesamowicie piękna sala, obsługa na wysokim poziomie, jedzenie bardzo chwalone przez gości, wygodny apartament dla Nowożeńców. Bardzo klimatyczne miejsce dookoła - możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza na zewnątrz, bardzo ładne otoczenie. Dziękujemy za wszystkie cenne wskazówki i miłą współpracę podczas organizacji całego przyjęcia! Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecamy to miejsce wszystkim! Pomoc, wsparcie i zaangażowanie Pani Marzeny w zorganizowaniu naszego wesela było bezcenne! Dziękujemy całej Ekipie! Cieszymy się, że Państwu zaufaliśmy."

M & O


 

Oferty specjalne

Newsletter

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o promocjach i bądź na bieżąco!

mobile nav bg
Zobacz na mapie

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Pałac Mortęgi Sp.z o.o., Mortęgi 3, 14-260, Lubawa Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane