recepcja@palacmortegi.pl

Gwarancja Najniższej Ceny

+48 89 644 94 60
Zapytaj o termin Zadzwoń
RU DE EN

Idealne miejsce na
Wesele

Przytulnie, romantycznie, wyjątkowo –
– idealne miejsce na wesele

decor

Wiemy, że ceremonia zaślubin i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu, do których będą Państwo niejednokrotnie wracać wspomnieniami. Z wielką radością pomożemy zadbać, by ten czas stał się wyjątkowy. Nasza pasja, zaangażowanie i doświadczenie uczyni uroczystość ślubną jeszcze piękniejszą. Wykreujemy dla Państwa niepowtarzalne przyjęcie w konkretnym stylu lub z niecodziennym motywem przewodnim. Oferujemy możliwość organizacji ślubu cywilnego w Pałacowej Glorietcie.

Niesamowity klimat

decor

Magiczne wnętrza i elegancki wystrój Pałacu Mortęgi Hotel & SPA **** to idealne miejsce do organizacji wesel. 10 sal bankietowych pomieści nawet kilkaset osób.

Sakrament małżeństwa może odbyć się w odrestaurowanej w neogotyckim stylu pałacowej Kaplicy. To wymarzone miejsce na zawarcie ślubu kościelnego, a subtelne światło przenikające przez okna doda uroczystości niepowtarzalnego charakteru.

Restauracja Szlachecka mieszcząca się w dworku, posiada kilka sal o eleganckim wystroju. Największa z nich idealnie łączy styl angielskiego klubu z nowoczesnym designem. Uwagę gości z pewnością przykuje czarno-biała, marmurowa podłoga z mozaiką w kształcie rozety z herbem rodu Mortęskich. Latem mogą Państwo również skorzystać z ogromnego tarasu, który połączony jest z drewnianym pomostem zmierzającym ku stawowi. Sale tej restauracji pomieszczą 300 osób.

W centralnej części pałacu znajduje się dawna oranżeria przekształcona w Restaurację Herbową. Sala pomieści 100 osób, a pełne światła wnętrza i dębowy parkiet sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację wesela.

Piętrowa sala w odrestaurowanym, murowanym „Spichlerzu” to właściwe miejsce do organizacji wesel. Odsłonięta, drewniana konstrukcja dachu nadaje wnętrzu rustykalny charakter, a deskowany parkiet wprost zaprasza do tańca. Sala pomieści 250 osób.

Jeśli chcą Państwo zorganizować wesele na świeżym powietrzu, do Waszej dyspozycji oddajemy pałacowy park w stylu angielskim mogący pomieścić 400 osób.

Warto również zaznaczyć, że pałac Mortegi oferuje ponadto noclegi w komfortowych pokojach oraz apartamentach.

palac mortegi swieta

Menu i atrakcje

decor

Mamy szeroką ofertę menu opartą na smakach tradycji i nowoczesnych elementach serwisu. Wyjątkowy styl oraz niepowtarzalny klimat każdej z sal, subtelne dekoracje, profesjonalna obsługa, elegancki sposób serwowania dań, doskonały smak potraw i duży wybór trunków z własnej Winiarni to gwarancja niezapomnianej imprezy. Inspirowana nurtem slow food kuchnia Pałacu Mortęgi zapewni wszystkim Gościom niezapomniane doznania smakowe.

Serwowane dania łączą tradycję kulinarną regionu oraz nowoczesne trendy kuchni XXI wieku, przy wykorzystaniu najwyższej jakości, ekologicznych składników, pozyskiwanych od lokalnych producentów. Szef kuchni stworzy dla Państwa autorskie potrawy dopasowane do indywidualnego charakteru uroczystości. Profesjonalna obsługa będzie czuwała nad właściwym przebiegiem uroczystości i dbała o to, aby wszyscy Goście czuli się komfortowo i doskonale się bawili.

W pałacowych stajniach znajduje się kilkanaście koni rasy angielskiej, które mogą zostać zaprzęgnięte do bryczek i innych stylowych pojazdów.

W pałacowych podziemiach na gości weselnych czeka basen, jacuzzi, sauny oraz kameralne SPA. Dla dzieci organizujemy zabawy i animacje (pod opieką profesjonalnych opiekunek) w znajdującym się na terenie kompleksu pałacowo-dworskiego mini zoo.

W tym najważniejszym dniu dołożymy wszelkich starań, by zorganizowane przyjęcie było spektakularne oraz niezapomniane zarówno dla Młodej Pary, jak i wszystkich Gości.

Serdecznie zapraszamy!

palac mortegi swieta palac mortegi swieta palac mortegi swieta palac mortegi swieta palac mortegi swieta palac mortegi swieta