Pielęgnacja twarzy


zabieg na twarz Boto Lift

1. Zabieg lifingująco-ujędrniający ,"Boto Lift"

60min/230zł

Nowatorski zabieg anti-age przeznaczony dla skór zwiotczałych i pozbawionych jędrności. W widoczny sposób spłyca zmarszczki, modeluje owal twarzy i zwiększa wytrzymałość skóry.

Zabieg witaminowy na twarz Caviar Perfection

2. Zabieg witaminowy "Caviar Perfection"

60min/210zł

Intensywnie regenerujący i odżywczy zabieg dla skór wymagających. Dzięki innowacyjnej kompozycji witamin, protein jedwabiu i kawioru daje natychmiastowy efekt nawilżenia, wzmocnienia i wygładzenia skóry.

zabieg rozświetlający na twarz

3. Zabieg rozświetlający "Ilumino Gold"

60min/210zł

Odmładzający zabieg o szerokim spektrum działania. Synergiczne połączenie peptydów i złota koloidalnego rewitalizuje skórę, opóźnia procesy starzenia się i przywraca jej naturalny blask.

zabieg oczyszczający twarz SPA- Pałac Mortęgi

6. Zabieg oczyszczający "Acne Balance"

60min/180zł

Intensywnie oczyszczający zabieg dla skór zanieczyszczonych. Przywraca równowagę cerze, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, przyspiesza proces ich gojenia.


Zabiegi na Twarz w połączeniu z infuzją tlenową

60min/330zł

Infuzja tlenowa to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu. W bezbolesny. bezpieczny i niezwykle spektakularny sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen.


ujędrniający zabieg Siła jadu węża

1. Intensywny rytuał przeciwzmarszkowy i ujędrniający "Siła jadu węża"

Przeciwzmarszczkowy rytuał dla skór dojrzałych. Zapewnia skórze możliwość ochrony i autoregeneracji, pomaga w detoksykacji, przedłuża żywotność komórek oraz daje natychmiastowy efekt liftingu, wygładzenia i napięcia.

Rytuał Sektret ślimaka

2. Głęboko regenerujący i odżywczy rytuał „Sekret ślimaka"

Intensywnie odbudowujący zabieg oparty na naturalnym, ekologicznym śluzie ślimaka. Wyselekcjonowane składniki aktywne stymulują komórki skóry do odnowy i zwiększają ich wytrzymałość.

Kwas hialuronowy - zabieg na twarz

3. Ultranawii żający i rewitaiizujący zabieg z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi "Hifusion Aquadermie"

Intensywny zabieg nawilżający wykorzystujący bogactwo dwóch rodzajów kwasu hialuronowego. które działają na różnych poziomach skóry. Zalecany dla skór odwodnionych, wymagających intensywnego nawilżenia, z widocznymi przesuszeniami i brakiem elastyczności.

odmładzający rytuał rozświetlający

4. Odmładzający rytual rozświetlający "Dragons blood"

Niezwykle skuteczny zabieg dla skór szarych, pozbawionych blasku, z przebarwieniami, wymagającymi rozświetlenia i rozjaśnienia. Poprawia koloryt i nadaje cerze zdrowy i promienny wygląd.

terapia skóry naczynkowej

5. Kojącą terapia skóry naczyniowej delikatnej i nadreaktywnej "Laser-IQ"

Delikatny zabieg stworzony z myślą o skórach podrażnionych, naczyniowych i nadreaktywnych. Oparty o innowacyjny botaniczny składnik wykorzystujący dobroczynne działanie światła czerwonego, które przyspiesza procesy naprawcze skóry poprawiając jej elastyczność i koloryt

Zabieg Magdaleny SPA

6. Pałacowy zabieg Magdaleny "Excellence Magic Gold"

60min/260zł

Arcydzieło w pielęgnacji

Luksusowy rytuał na twarz, szyję i dekolt oparty o biomimetyczne peptydy,olejki i złoto połączony z stymulującym masażem innowacyjną pulsującą głowicą. Idealny dla osób chcących odprężenia, wyciszenia i głębokiego relaksu.

Regulacja brwi

30zł

Henna brwi

50zł

Henna rzęs

50zł

Mikrodermabrazja

100zł/ do zabiegu 60zł

Peeling kawitacyjny

100zł/ do zabiegu 50zł

Rezerwacja zabiegów

tel: +48 89 644 64 72

e-mail: recepcja@palacmortegi.plDSC1684_fot_Marcin_Bujak.jpg

POZOSTAŁE ZABIEGI