Pielęgnacja ciała


terapia dla skóry ładodząco-nawilżająca

1. SOS dla skóry– Terapia łagodząco-nawilżająca

75min/250zł

Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład linii obfituje w wyselekcjonowane surowce naturalne o działaniu odżywczym,tagodzącym i przeciwstarzeniowym. Przyjemny, luksusowy zabieg zapewnia nawet najbardziej wymagającej skórze natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu.

zabieg spa zapobiegający procesom starzenia

2. Wieczna młodość zapobiegający procesom starzenia

75min/250zł

Terapia łącząca synergistyczne działanie olejów i ekstraktów roślinnych występujących w basenie Morza Śródziemnego. Skutecznie zapobiega procesom starzenia i walczy z jego objawami, chroni przed stresem oksydacyjnym.

rytya relaksacyjnmy ciało i dusza w SPA

3. Rytuał ciało i dusza

1h45min/350zł

Rytuał " Ciało i Dusza "bazuje na płynnych technikach wschodnich, o działaniu relaksacyjnym, rozluźniającym i równoważącym przepływ energii. Masaż działa wielopoziomowo, traktując człowieka holistycznie na wszystkich płaszczyznach: Ciało, Umysł, Dusza.

zabieg kształtujący i modelujący sylwetkę

4. Termogeniczny zabieg kształtujący i modelujący sylwetkę "Thermogeniq"

90min/320zł

Niezwykle intensywnyi efektywny zabieg modelujący sylwetkę. Pobudza procesy spalania tkanki tłuszczowej, poprawia jędrność, rewitalizuje, nawilża i wygładza. Przyspiesza eliminowanie nadmiaru wodyi toksyn.

aromatyczny peeling skóry

5. Peeling całego ciała

do 40min/150zł

Aromatyczny peeling głęboko oczyszcza skórę, tonizuje i pozostawia skórę miękką, rozświetloną i wolną od zanieczyszczeń. Stymuluje procesy komórkowe i poprawia mikrokrążenie w skórze.DSC1684_fot_Marcin_Bujak.jpg

POZOSTAŁE ZABIEGI