Przy rezerwacji pokoju od niedzieli do czwartku , udzielamy 10% rabatu na wszystkie usługi gastronomiczne. Warunkiem udzielenia rabatu jest dokonanie rezerwacji przez naszą stronę www, telefonicznie lub poprzez e-mail.


PAŁAC

* 19 pokoi (winda) * strefa wellness z basenem * Spa Magdaleny * Sala Herbowa * Sala Rycerska * Gabinet Jana * Sala Kominkowa * Bar Pałacowy
PAŁAC MORTĘGI – WYPOCZYNEK W DOBRYM STYLU

Nasz hotel oferuje łącznie 50 pokoi i apartamentów, które znajdują się w czterech różnych budynkach: Pałacu, Dworku, Oficynie i Powozowni. Te znajdujące się w Pałacu zostały urządzone w bogatym, szlacheckim stylu, a te zlokalizowane w Dworku i Oficynie, oferują bardziej nowoczesne, ale również urządzone ze smakiem wnętrza. W Powozowni mieszczą się natomiast rodzinne studia z aneksami kuchennymi. Pałac Mortęgi to hotel przyjazny rodzinom z dziećmi, dlatego na pociechy w różnym wieku czeka mnóstwo atrakcji – m.in. dom z animacjami dla maluchów, mini zoo czy stadnina koni.

Z HISTORIĄ W TLE
W rozmachu i pieczołowitości, z którą zostały urządzone poszczególne budynki kompleksu, goście z łatwością dostrzegą wielki szacunek dla tradycji i umiłowanie historii. Zabudowania odrestaurowano z pasją i dbałością o detale. W pałacowych wnętrzach dawne dzieje ożywają naprawdę - można je zobaczyć w aranżacjach poszczególnych pokoi, stylizowanych na szlacheckie komnaty. Pałac Mortęgi to o miejsce doskonałe na wypoczynek o każdej porze roku. U nas moc wrażeń czeka na wszystkich Gości – pary, grupy przyjaciół czy osoby poszukujące idealnego miejsca na wypoczynek z dziećmi.

Double_room_Palac_Mortegi_Hotel__SPA.jpg

DWOREK

* 19 pokoi ( I piętro) * Restauracja Szlachecka * Sala Działyńskich * Sala Kostków
* Taras nad stawem


MOC ATRAKCJI
W Pałacu Mortęgi znajduje się szereg miejsc, w których można odpocząć, pospacerować, lecz także zorganizować spotkanie biznesowe lub towarzyskie. Do Państwa dyspozycji jest oranżeria, bar, biblioteka oraz sale konferencyjno-bankietowe. W pałacowych podziemiach na gości czeka basen, wanna jacuzzi, sauna sucha, mokra i infrared oraz kameralne, złożone z 3 gabinetów Santal SPA oferujące szeroki wachlarz zabiegów na ciało i twarz i zatrudniające doświadczonych terapeutów. Dworek, oprócz pokojów, dysponuje przestronną i elegancką restauracją z letnim tarasem i widokiem na zarybiony staw z pomostami. Tutaj zazwyczaj serwowane są śniadania i obiadokolacje.

IDEALNE MIEJSCE NA WYPOCZYNEK Z DZIECKIEM

W kameralnej Oficynie mieści się zaledwie osiem pokoi. Tutaj znajduje się też recepcja obsługująca cały kompleks. W osobnym, parterowym budynku, zwanym Powozownią, znajdują się trzy samodzielne studia z aneksami kuchennymi oferujące pełną swobodę w organizacji pobytu. Jest to szczególnie istotne dla rodzin, które planują wyjazd z dzieckiem i potrzebują nieograniczonego dostępu do kuchni i części wypoczynkowej. Najmłodsi Goście będą mogli bawić się w Domu Magdalenki z profesjonalnymi animatorami, uczyć się jazdy konnej, odwiedzić mini zoo, a także korzystać z szeregu innych aktywności na świeżym powietrzu.

dworek1.jpg

OFICYNA

* 7 pokoi * Recepcja Hotelowa * Sala biskupia
POWOZOWNIA

* 4 pokoje (3 z aneksem kuchennym)