Wesela - Chrzciny - Komunie - Studniówki - Bankiety

Szlachecki styl przenikający się w z nowoczesną elegancją sprawiają, że Pałac Mortęgi Hotel & SPA to idealny wybór na organizację imprez okolicznościowych na najwyższym poziomie. Dysponujemy 10 salami – od tych dla kilkudziesięciu osób po te, w których bawić się będzie 100 i więcej, bo aż 300 gości. Każda z sal charakteryzuje się indywidualnym wystrojem i charakterem, co pozwala sprostać różnorodnym oczekiwaniom i wyobrażeniom o idealnym miejscu na wesele, komunię czy chrzciny. Restauracja Szlachecka mieści się w odrestaurowanym dworku. Jej wielkim atutem jest stylowy wystrój oraz taras wychodzący na pomost i staw. W Restauracji Szlacheckiej mieści się do 300 osób.

Oranżeria to wyjątkowo eleganckie i stylowe miejsce znajdujące się w Pałacu, w którym można zorganizować przyjęcie dla maksymalnie 100 osób. Spichlerz oferuje piętrową salę grillowo-imprezową na 250 osób. Dysponujemy także zewnętrzną altaną, gdzie można zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu dla 400 osób. Gościom oferujemy nocleg w komfortowych pokojach i apartamentach w specjalnych, atrakcyjnych cenach.


  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Królewskie Wesele w Pałacu Mortęgi

Parom Młodym pragnącym zorganizować ceremonię ślubną w unikalnej scenerii polecamy zabytkową, odrestaurowaną kaplicę sąsiadująca z Pałacem. Stylowe wnętrza urządzone z wyczuciem, oryginalna architektura kompleksu odtworzonego z pieczołowitością oraz XIX-wieczny park otaczający Pałac i rozległe tereny zielone oferują idealne warunki od bajkowych sesji fotograficznych. W pałacowych podziemiach na Gości czeka basen, wanna jacuzzi, sauna sucha, mokra i infrared oraz kameralne SPA złożone z 3 gabinetów. Można tu zorganizować wieczór panieński dla koleżanek lub zrelaksować się przed czy po weselu.

Nasza stajnia dysponuje pięknymi, zadbanymi końmi oraz stylowymi pojazdami, które możemy oddać do dyspozycji Państwa Młodych i ich gości. W czasie rodzinnych spotkań proponujemy wiele atrakcji również dla najmłodszych. Na terenie posesji znajduje się mini zoo z egzotycznymi zwierzętami, sala sportowa, sala gier oraz Dom Magdalenki, w którym organizowane są zabawy i animacje dla dzieci. Na życzenie Gości możemy zorganizować opiekę profesjonalnych animatorek, które sprawią, że najmłodsi uczestnicy imprezy będą się doskonale bawili, nie przeszkadzając jednocześnie dorosłym.

UCZTA DLA PODNIEBIENIA

Nasza kuchnia zapewni wszystkim uczestnikom odbywających się u nas imprez okolicznościowych niezapomniane doznania kulinarne. Serwowane przez nas dania są inspirowane nurtem slow food. Kuchnia bazuje na tradycji kulinarnej regionu i wykorzystuje najwyższej jakości składniki pozyskiwane od ekologicznych, lokalnych producentów. Nasi szefowie kuchni stworzą dla Państwa niezwykłe potrawy dopasowane do indywidualnego charakteru uroczystości. Zapewniamy również profesjonalną obsługę, która będzie czuwała nad właściwym przebiegiem uroczystości i dbała o to, aby wszyscy Goście czuli się komfortowo i doskonale się bawili.

SZAMPAŃSKA ZABAWA

Każdą uroczystość – wesele, komunię czy inną imprezę - organizujemy w oparciu o Państwa sugestie, oddając do dyspozycji personel spełniający oczekiwania najbardziej wymagających gości. Organizując przyjęcie czy inną ważną uroczystość w Pałacu Mortęgi, zapewnicie Państwo zarówno sobie, jak i zaproszonym gościom niezapomniane przeżycia, które przetrwają lata. Gwarantujemy Państwu, że wybierając nasz obiekt zrealizujecie swoje marzenia o idealnej uroczystości, doświadczycie najbardziej wyjątkowych chwil w życiu oraz wywrzecie wielkie wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.

Restauracja.jpg

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

+48 89 644 94 60

recepcja@palacmortegi.pl

Wesele w Pałacu Mortęgi - opinie od naszych Gości

"Pałac Mortęgi to magiczne miejsce gdzie poczuje się każdy a szczególnie będąc parą młodą jak w świecie tysiąca bajek! Zamkowy wystrój wnętrz, przemiła obsługa, zapraszające stoły z obfitym i łaskującym podniebienie jadłem, filmowe widoki z okien, cudownie "chrupiące" od krochmalu i welwetowe w dotyku pościele w pokojach - oto co daje poczucie bycia się kimś specjalnym, wybranym, jakby z podziękowaniem za trud życia. W dniu ślubu tak właśnie chcemy się czuć, daleko od zabieganych szarych dni codzienności..

Co jest jeszcze optymistyczne, że ta atmosfera może się powtórzyć na każde nasze życzenie!"

Alicja i Meny

22.04.2017 r.


"Nad wyborem miejsca zastanawialiśmy się bardzo długo. Szukaliśmy miejsca z dobrym serwisem oraz przede wszystkim z klimatem, aby ten wyjątkowy dla nas dzień na długie lata pozostał w naszej pamięci jak i myślach naszych gości. Wybór padł na Pałac Mortęgi, miejsce z pozytywną energię, bardzo stylowe. Obsługa pomocna, miła i profesjonalna. Kuchnia smaczna. Dużą zaletą miejsca jest kameralność samego pałacu, co przekłada się na możliwość stworzenia bardzo pozytywnej atmosfery całej uroczystości.

Organizacja naszego ślubu przebiegła pomyślnie, dlatego wszystkim Młodym Parom polecamy to miejsce i życzymy cudownych wspomnień. "

Izabela i Radosław

17.06.2017 r.


"Pałac Mortęgi to klimatyczne miejsce, idealne na urządzenie ślubu i wesela, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Tę niesamowitą atmosferę tworzą przede wszystkim ludzie tu pracujący, pełni profesjonalizmu i życzliwosci. Uzyskaliśmy od nich pomoc nawet w najdrobniejszych sprawach związanych z naszym ślubem, który odbył się w kapliczce na terenie Pałacu oraz podczas przyjęcia weselnego, zorganizowanego w Restauracji Szlacheckiej.
Pani Marzena Furmanek, jako manager, zadbała o najdrobniejsze detale i pomogła w wielu sprawach, od wyboru menu po przygotowanie kapliczki.
Jeśli chodzi o przyjęcie weselne, zostało ono przygotowane na najwyższym poziomie. Jedzenie było bardzo smaczne i pięknie podane.
Nasi goście byli zachwyceni jedzeniem, obsługą i otoczeniem podziwianym podczas spacerów i przejażdżki bryczką ślubną, a najmłodsi mieli dużo radości z zabawy w Domu Magdalenki i wizyty w mini zoo.
Same budynki znajdujące się na terenie Pałacu Mortegi, urządzone ze smakiem i dbałością o detale, stworzyły piękne tło dla naszej ślubnej sesji zdjęciowej. Zamknięty kompleks dał nam poczucie swobody i kameralności, na której tak mam zależało.
Dziękujemy wszystkim pracownikom za zorganizowanie cudownej uroczystości i polecamy wszystkim chcącym zorganizować ślub i wesele z klasą."

Anna i Piotr

19.08.2017 r.


"Właśnie odebraliśmy zdjęcia od fotografa i powracamy wspomnieniami do uroczego Pałacu w Mortęgach. Jeszcze raz dziękując za pomoc w organizacji wesela oraz umożliwienie zrobienia sesji w tak niezwykłym miejscu. W naszej ocenie Pałac jest jedną z lepszych wizytówek Warmii i Mazur i dzięki takim osobowościom jak Pani organizacja wesela była dla nas czystą przyjemnością!

Z pewnością nie była to nasza ostatnia wizyta

Do zobaczenia!

Pozdrawiam serdecznie"

Ewelina i Piotr

Wrzesień 2017

.