Wesela - Chrzciny - Komunie - Bankiety

Szlachecki styl przenikający się w z nowoczesną elegancją sprawiają, że Pałac Mortęgi Hotel & SPA to idealny wybór na organizację imprez okolicznościowych na najwyższym poziomie. Dysponujemy 10 salami – od tych dla kilkudziesięciu osób po te, w których bawić się będzie 100 i więcej, bo aż 300 gości. Każda z sal charakteryzuje się indywidualnym wystrojem i charakterem, co pozwala sprostać różnorodnym oczekiwaniom i wyobrażeniom o idealnym miejscu na wesele, komunię czy chrzciny. Restauracja Szlachecka mieści się w odrestaurowanym dworku. Jej wielkim atutem jest stylowy wystrój oraz taras wychodzący na pomost i staw. W Restauracji Szlacheckiej mieści się do 300 osób.

Oranżeria to wyjątkowo eleganckie i stylowe miejsce znajdujące się w Pałacu, w którym można zorganizować przyjęcie dla maksymalnie 100 osób. Spichlerz oferuje piętrową salę grillowo-imprezową na 250 osób. Dysponujemy także zewnętrzną altaną, gdzie można zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu dla 400 osób. Gościom oferujemy nocleg w komfortowych pokojach i apartamentach w specjalnych, atrakcyjnych cenach.


  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Królewskie Wesele w Pałacu Mortęgi

Parom Młodym pragnącym zorganizować ceremonię ślubną w unikalnej scenerii polecamy zabytkową, odrestaurowaną kaplicę sąsiadująca z Pałacem. Stylowe wnętrza urządzone z wyczuciem, oryginalna architektura kompleksu odtworzonego z pieczołowitością oraz XIX-wieczny park otaczający Pałac i rozległe tereny zielone oferują idealne warunki od bajkowych sesji fotograficznych. W pałacowych podziemiach na Gości czeka basen, wanna jacuzzi, sauna sucha, mokra i infrared oraz kameralne SPA złożone z 3 gabinetów. Można tu zorganizować wieczór panieński dla koleżanek lub zrelaksować się przed czy po weselu.

Nasza stajnia dysponuje pięknymi, zadbanymi końmi oraz stylowymi pojazdami, które możemy oddać do dyspozycji Państwa Młodych i ich gości. W czasie rodzinnych spotkań proponujemy wiele atrakcji również dla najmłodszych. Na terenie posesji znajduje się mini zoo z egzotycznymi zwierzętami, sala sportowa, sala gier oraz Dom Magdalenki, w którym organizowane są zabawy i animacje dla dzieci. Na życzenie Gości możemy zorganizować opiekę profesjonalnych animatorek, które sprawią, że najmłodsi uczestnicy imprezy będą się doskonale bawili, nie przeszkadzając jednocześnie dorosłym.

UCZTA DLA PODNIEBIENIA

Nasza kuchnia zapewni wszystkim uczestnikom odbywających się u nas imprez okolicznościowych niezapomniane doznania kulinarne. Serwowane przez nas dania są inspirowane nurtem slow food. Kuchnia bazuje na tradycji kulinarnej regionu i wykorzystuje najwyższej jakości składniki pozyskiwane od ekologicznych, lokalnych producentów. Nasi szefowie kuchni stworzą dla Państwa niezwykłe potrawy dopasowane do indywidualnego charakteru uroczystości. Zapewniamy również profesjonalną obsługę, która będzie czuwała nad właściwym przebiegiem uroczystości i dbała o to, aby wszyscy Goście czuli się komfortowo i doskonale się bawili.

SZAMPAŃSKA ZABAWA

Każdą uroczystość – wesele, komunię czy inną imprezę - organizujemy w oparciu o Państwa sugestie, oddając do dyspozycji personel spełniający oczekiwania najbardziej wymagających gości. Organizując przyjęcie czy inną ważną uroczystość w Pałacu Mortęgi, zapewnicie Państwo zarówno sobie, jak i zaproszonym gościom niezapomniane przeżycia, które przetrwają lata. Gwarantujemy Państwu, że wybierając nasz obiekt zrealizujecie swoje marzenia o idealnej uroczystości, doświadczycie najbardziej wyjątkowych chwil w życiu oraz wywrzecie wielkie wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.

Restauracja.jpg

Wesele w Pałacu Mortęgi - opinie od naszych Gości


"Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy niezwykle profesjonalnej obsłudze Pałac Mortęgi Hotel & SPA, miejscu, w którym zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia, miejscu tworzonym z pasją przez wspaniałych ludzi, w którym wszystko jest możliwe – czy to americam dream o ślubie w plenerze, czy degustacja tortów, które równie dobrze mogłyby od razu pojawić się na weselu, czy wreszcie ulubione danie Mamy Panny Młodej (SZARE KLUSKI!) wjeżdżające niespodziewanie na jej stół (Szef Kuchni Marcin zdobył nasze serca swoją kuchnią już dużo wcześniej, ale tu przeszedł samego siebie). Miejsce, w którym serdecznie żegnasz się nawet z Panem Złotą Rączką


IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

+48 89 644 94 60

recepcja@palacmortegi.pl

.