Drodzy Goście,

Od dnia dzisiejszego wprowadziliśmy wzmocnione zasady bezpieczeństwa w związku z sytuacją szczególną związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, dlatego Pałac Mortęgi Hotel & SPA będzie zamknięty od 13 marca br. do odwołania.

Będziemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
Recepcja - 89 644 94 68,
Konferencje/szkolenia - 785 056 301,
Imprezy okolicznościowe - 603 870 330,
SPA - 667 630 037
Gościom rezerwującym pakiety pobytowe zapewniamy na życzenie bezpłatne transfery z Iławy (dworzec PKP) oraz z Lubawy (niezbędne jest wcześniejsze uzgodnienie z recepcją). Przejazd do Hotelu z Iławy (np. Gości podróżujących Pendolino) – ok. 25 minutPAŁAC MORTĘGI - STYLOWY HOTEL Z HISTORIĄ W TLE

Warmia i Mazury to malowniczy region położony w północno-wschodniej Polsce. W zachodniej części tej zachwycającej krainy, słynącej z urokliwych zakątków i pięknej przyrody, położony jest Pałac Mortęgi. Tu, w otoczeniu natury, na rozległym terenie mieści się kompleks budynków, w tym XIX-wieczny pałac i liczne zabudowania folwarczne z XIV wieku, a także mini zoo, stajnie z krytą ujeżdżalnią oraz park w stylu angielskim z końca XIX wieku. Pałac Mortęgi to także hotel, gdzie można zatrzymać się w jednym z 50 pokoi i apartamentów. Te znajdujące się w Pałacu zostały urządzone w bogatym, szlacheckim stylu, a te zlokalizowane w Dworku i Oficynie, oferują bardziej nowoczesne, ale również urządzone ze smakiem wnętrza. Goście spragnieni relaksu odnajdą go w pałacowym SPA Magdaleny, oferującym zabiegi na ciało i twarz oraz masaże. Na kompleks SPA składają się trzy gabinety zabiegowe, pokój relaksu, sauny, łaźnia parowa oraz luksusowy basen.

Niezapomniane wrażenia kulinarne czekają na Gości w mortęskiej restauracji. Serwowane tu dania są inspirowane nurtem slow food. Kuchnia bazuje na tradycji kulinarnej regionu i wykorzystuje najwyższej jakości składniki pozyskiwane od ekologicznych, lokalnych producentów. Pałac Mortęgi to nie tylko luksusowy hotel na Mazurach. U nas goście, poza komfortowym noclegiem, odnajdą także moc atrakcji. Amatorzy jazdy konnej znajdą tu dobrze przygotowane konie, padoki i krytą ujeżdżalnię, gdzie można zarówno stawiać pierwsze jeździeckie kroki lub szlifować zdobyte już umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dzieci będą zachwycone mini zoo, gdzie mieszkają egzotyczne zwierzęta, a we wspomnianym wcześniej Domu Magdalenki, czekają na nie zabawy i zajęcia z animatorkami. Całość tworzy niezwykłą enklawę, gdzie historia prowadzi nieprzerwany dialog z nowoczesnością.

Wnetrze_Palacu_Mortegi_Hotel__SPA_na_Warmii_i_Mazurach.jpg

Spa Magdaleny

+48 89 644 94 72

recepcjaspa@palacmortegi.pl

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

+48 89 644 94 60

recepcja@palacmortegi.pl