recepcja@palacmortegi.pl

Gwarancja Najniższej Ceny

+48 89 644 94 60
Zapytaj o termin Zadzwoń
RU DE EN

Oferta biznesowa

decor

Biznes wymaga szczególnej oprawy... Historia na wyciągnięcie ręki

Pałac Mortęgi przygotował dla Państwa ofertę skrojoną do potrzeb gości biznesowych. Dysponujemy nowocześnie przygotowanymi salami z niezbędnym sprzętem multimedialnym, zaaranżowanym iście z lat świetności Pałacu:

Zabudowania folwarczne, w tym Spichlerz oraz Powozownia również zostały zaaranżowane na potrzeby biznesu. Do dyspozycji oddajemy również zadaszoną wiatę. Przygotowani jesteśmy do kompleksowej organizacji kongresów, targów, konferencji i szkoleń. W zależności od potrzeb, dostępna jest zarówno 30-osobowa sala konferencyjna na spotkania mniej liczne, jak i sala na konferencje dla 300 osób. Udostępniamy nie tylko przestrzeń na spotkania biznesowe, ale też zapewniamy atrakcje wypoczynkowo-rekreacyjne, które pokazują Mazury w ich najlepszej odsłonie. To przepiękne otoczenie pozwoli przenieść się w czasy średniowiecznej Polski.

Park w stylu angielskim i jego liczne alejki pozwolą zgubić się w przestrzeni zieleni. Dysponujemy 14 hektarami terenu, idealnego na imprezy teambuildingowe, survivalowe oraz wieczory tematyczne. W pobliżu Pałacu znajdują się jeziora oraz rzeki. Wspólne karmienie naszych danieli czy alpak, jazda konna – to wszystko czeka na Państwa w Pałacowej Stajni Mortęskiej. Nie można zapomnieć również o naszym skromnym mini zoo.

Po aktywnym dniu proponujemy Państwu skorzystanie z szerokiego wachlarza usług w naszym SPA, które pomogą dogłębnie zregenerować siły. Na spragnionych dalszego wysiłku czeka sala gimnastyczna wraz ze strefą cardio.

Zapraszamy do współpracy Gości, którzy chcą urządzić w Pałacu Mortęgi m.in.:

Pobyt u nas można również zarezerwować w ramach nagrody dla pracownika. Taki sposób motywacji zachęci go do jeszcze rzetelniejszej pracy.

Nasz hotel oferuje łącznie ponad 120 miejsc noclegowych, znajdujących się w pięciu różnych budynkach: Pałacu, Dworku, Dworku II, Oficynie i Powozowni. Te położone w Pałacu urządzone są w bogatym, szlacheckim stylu, a te zlokalizowane w Dworkach, Oficynie i Powozowni oferują nowoczesne i gustownie wyposażone wnętrza.

Sala konferencyjna na mazurach Wyślij zapytanie

Kompleksowe usługi dla firm

Nasz obiekt oferuje:

Organizujecie imprezę firmową i interesuje Was hotel o wysokim standardzie, z doskonałym jedzeniem i mnóstwem atrakcji, w którym dostępna jest nowocześnie wyposażona sala konferencyjna? Na Mazurach jest takie miejsce, które spełni Wasze oczekiwania – Pałac Mortęgi! Zapraszamy!

Nasze sale

Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie

Rezerwacja Sal Konferencyjnych

+48 89 644 94 70

+48 785 056 301

konferencje@palacmortegi.pl