recepcja@palacmortegi.pl

Gwarancja Najniższej Ceny

+48 89 644 94 60
Zarezerwuj
RU DE EN

Stanisław
Soyka

Stanisław Soyka nie przestaje zaskakiwać! Autor takich hitów jak Tolerancja czy Cud niepamięci już 22 września odwiedzi Pałac Mortęgi, aby podzielić się ze słuchaczami swoimi najnowszymi i najstarszymi kompozycjami podczas koncertu w Restauracji Szlacheckiej.

22 września 2019

Wybierz opcję z pakietem pobytowym w Pałacu Mortęgi

wybierz pakiet pobytowy

Kup bilet na jednej z naszych bileterii w cenie 170 zł

Stanisław Soyka – polski wokalista popowy i jazzowy, pianista, gitarzysta, skrzypek, kompozytor i aranżer. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat, śpiewając w chórze kościelnym.

Jego talent został szybko zauważony i doceniony w świecie jazzowym. Swoje pierwsze solowe kroki stawiał mając zaledwie 19 lat. Aktualnie w dorobku Stanisława Soyki znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady.

Artysta ciągle się zmienia, dużo improwizuje, a mimo to jego kompozycje można poznać już po kilku pierwszych dźwiękach. Jest niezwykle charyzmatyczny – z łatwością podbija serca.

soyka portrait

ZAREZERWUJ POBYT NA KONCERT

2 noclegi– 2 osoby w pokoju 2-osobowym– 1020 zł,

2 noclegi– 1 osoba w pokoju 2-osobowym– 690 zł

Cena zawiera: śniadanie, kolację, bilet wstępu

Mogą Państwo zarezerwować 1 nocleg w dniu koncertu w cenie 450 zł(pokój 2 os).
Cena nie obejmuje biletu wstępu.

Zarezerwuj

Przed koncertem odbędzie się Masterclass–2-daniowa kolacja komentowana przygotowana przez Szefa Kuchni Marcina Zakrzewskiego oraz degustacja win przygotowana przez sommeliera Marcina Woźniaka.

Po koncercie zapraszamy na aferparty, podczas którego będzie możliwość zakupu płyt z autografem oraz zrobienia zdjęcia z gwiazdą.

Dodatkowo:

Za dodatkową opłatą:

BILET MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ NA RECEPCJI LUB ZAREZERWOWAĆ TELEFONICZNIE +48 89 644 94 60