recepcja@palacmortegi.pl

Gwarancja Najniższej Ceny

+48 89 644 94 60
Sprawdź terminy
RU DE EN

Warsztat: ODŻYWIANIE ENERGII CIAŁA I DUCHA Qigong
18-21.09.2019

Ostatnie miejsca— przecena 30%

Ilość osób ograniczona: 25 miejsc

Qigong to coś, co przemienia słabego w mocnego, pogrążonego w depresji w szczęśliwego,
a chorego w tryskającego zdrowiem.

Sprawdź terminy palac mortegi

Qigong - tradycyjna medycyna chińska, często określana mianem medytacji w ruchu. To system prostych ćwiczeń uzdrawiających wywodzący się ze starożytnych Chin, który przynosi spokój, harmonię, relaks i wyciszenie, a równocześnie pozwala się doenergetyzować. Są to ćwiczenia z energią życiową QI oparte na spokojnych ruchach, odpowiednim oddychaniu i koncentracji. Praktyka dla wszystkich niezależnie od wieku, stanu zdrowia ani wyznawanej religii.

Regularna praktyka pozwala poprawić zdrowie oraz osiągnąć sprawność, równowagę emocjonalną i długowieczność. Przy zaawansowanej praktyce zyskujemy wyższy poziom osobistego rozwoju oraz spełnienie duchowe. Te proste ćwiczenia dają samouzdrawiającą moc. Wpływają na poprawę zdrowia fizycznego oraz wspomagają w uwalnianiu zblokowanych w ciele emocji, które są często przyczyną wielu dolegliwości i chorób. Redukują stres, podnoszą odporność, przywracają energię, poprawiają działanie narządów wewnętrznych, wspomagają prace układu hormonalnego oraz limfatycznego, przyspieszają usuwanie toksyn, uelastyczniają stawy, kręgosłup i skórę, polepszają równowagę, koncentracje, relaksują, odmładzają i sprzyjają długowieczności.

Prowadzenie warsztatów:

ANNA HAJDUCZENIA - zajmuje się szeroko pojętą pracą z Energią. Jest certyfikowanym międzynarodowym instruktorem Qigong (Czikung) i dyplomowanym bioenergoterapeutą. Nauki pobierała u mistrzów w Polsce, jak i bezpośrednio w klasztorze Shaolin w Chinach. Założycielka ANAHAJ Centrum Samoświadomości. Prowadzi regularne zajęcia i warsztaty wyjazdowe. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym. Pracuje z człowiekiem w kontakcie bezpośrednim, jak i na odległość. Uzdrawianie duchowe przebiega poprzez podniesienie wibracji na poziomie duchowym, emocjonalnym oraz fizycznym. Ania dokonuje indywidualnych odczytów Kronik Akaszy- to energetyczne pole, „biblioteka Boga”, bezwarunkowa miłość, która zawiera zapis wszystkiego o wszystkich i o wszystkim. Kontakt z Kronikami uzdrawia, daje nam uwolnienie, ukojenie, zrozumienie, napełnia nas spokojem, harmonią i miłością co odczuwamy na głębokim duchowym poziomie.

anna hajduczenia

Koncert relaksacyjny:

KRZYSZTOF BUBEL - jogin, podróżnik, miłośnik gry na gongach i innych instrumentach relaksacyjnych. Certyfikowany nauczyciel metody Relax and Restorative Yoga.

palac mortegi

Pakiet obejmuje:

I dzień - Środa 18.09.2019

II dzień - Czwartek 19.09.2019

III dzień - Piątek 20.09.2019

IV dzień - Sobota 21.09.2019

Dodatkowo:

Za dodatkową opłatą:

Cena

4-dniowy pobyt – 1784,30 zł 2549 zł (3 noclegi od osoby w pokoju 2-osobowym)

4-dniowy pobyt – 1959,30 zł 2799 zł (3 noclegi - 1 osoba w pokoju 2-osobowym)

Dopłata do pokoju w Pałacu ‐100 zł za dobę za pokój, dopłata do apartamentu – 200 zł za dobę.

Sprawdź terminy

BILET MOŻNA TEŻ ZAKUPIĆ W RECEPCJI LUB ZAREZERWOWAĆ TELEFONICZNIE
+48 89 644 94 60