recepcja@palacmortegi.pl

Gwarancja Najniższej Ceny

+48 89 644 94 60
Sprawdź terminy
RU DE EN

Męskie Oblicze
SPA

decor

Jeśli od dłuższego czasu planujesz męski wypad z kolegami, pobyt w kameralnym SPA Magdaleny w Pałacu Mortęgi****będzie idealnym pomysłem, aby poprawić swoje samopoczucie. Zarezerwuj zatem noclegi w komfortowym apartamencie, wstęp na basen z jacuzzi i saunami, wyborne jedzenie, degustacje alkoholi, masaż, który rozluźni Twoje zmęczone mięśnie, a przed powrotem odprężający zabieg usuwający oznaki zmęczenia z Twojej twarzy.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja dla koneserów męskich wypadów sprawi, że ten weekend pozostanie niezapomnianym.

Sprawdź terminy

Pakiet obejmuje:

Relaksacyjny masaż całego ciała, wyjątkowe połączenie precyzyjnych i niepowtarzalnych ruchów terapeuty z aromatycznymi ciepłymi olejkami skutecznie wycisza, odpręża, likwiduje stres i łagodzi napięcie mięśniowe. Doskonały na bolące i napięte mięśnie oraz jako relaks/ 50 min.

Odprężający zabieg na twarz Pour Homme, biorąc pod uwagę naturalne i biologiczne właściwości męskiej skóry, a także oczekiwania nowoczesnego mężczyzny względem specjalistycznej pielęgnacji. Marka Organique przygotowała terapię bogatą w odpowiednio dobrane i starannie wyselekcjonowane naturalne składniki aktywne, które zapewnią oczyszczenie, złagodzenie oraz nawilżenie nawet najbardziej wymagającym rodzajom skóry.

Za dodatkową opłatą:

Cena - 980 zł od osoby pobyt 2 noce (w pokoju 2-osobowym)

Sprawdź terminy

Rezerwacja:

Pałac Mortęgi Hotel & SPA****, Mortęgi 3, 14-260 Lubawa

tel. +48 89 644 94 60, e-mail: recepcja@palacmortegi.pl
www.palacmortegi.pl

decor