recepcja@palacmortegi.pl

Gwarancja Najniższej Ceny

+48 89 644 94 60
Skontaktuj się
RU DE EN

Krzysztof
Skiba

Krzysztof Skiba

Ciągle na wolności

w Pałacu Mortęgi

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z Krzysztofem Skibą w Winiarni Pałacu Mortęgi. Dwugodzinny show zaostrzy apetyt na przysmaki z Mortęskiej Spiżarni nawet najbardziej wymagających gości. Podczas spotkania odbędzie się degustacja wina pt. „Święto Wina – Beaujolais Nouveau vs Novello WIELKIE STARCIE ”.

24 października 2019

Kup bilet w cenie 120 zł

Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika, a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie, działalności konspiracyjnej, więzieniu, do którego trafił w latach 80., kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.

„Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy, ale też świetnie bawią się, śpiewając przeboje Big Cyca”.

Autobiografię łobuza czytajcie, jak chcecie, od początku, od środka lub wspak, bo kolejne rozdziały są jak puzzle, które ktoś porozrzucał na nie zawsze miękkim dywanie rock and rolla.

Książka ciągle na wolności Krzysztofa Skiby

Wyjątkowy wieczór w Krzysztofem Skibą odbędzie się
24 października 2019 w Winiarni Pałacu Mortęgi

Winiarnia Pałacu Mortęgi

BILET MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ NA RECEPCJI LUB ZAREZERWOWAĆ TELEFONICZNIE +48 89 644 94 60