recepcja@palacmortegi.pl

Gwarancja Najniższej Ceny

+48 89 644 94 60
Zapytaj o termin Zadzwoń
RU DE EN
decor

Mamy zaszczyt ogłosić, iż PAŁAC MORTĘGI Hotel & SPA, po raz drugi organizuje konferencję „BYĆ KOBIETĄ On Tour” dedykowaną kobietom oraz ich rozwojowi osobistemu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem poprzednim spotkaniem, bramy zabytkowego, XIX– wiecznego Pałacu w Mortęgach ponownie otworzą się przed Uczestnikami spotkania. Wielkim zaszczytem i honorem będzie dla nas gościć Państwa w murach tego niezwykłego miejsca w dniu 16 listopada 2019 r.

W pierwszej edycji udział wzięły znane osoby ze świata mediów oraz show-biznesu. Gościliśmy między innymi Dorotę Wellmann – cieszącą się ogromną popularnością i sympatią osobowość medialną, Agnieszkę Jastrzębską – znawczynię świata celebrytów i show-biznesu, Agnieszkę Sałatkę – rzeczniczkę, specjalistka od mediów i komunikacji społecznej i Bartka Jędrzejaka - jednego z ulubionych prezenterów Dzień Dobry TVN.

W tym roku spodziewamy się równie znamienitych prelegentów. Odwiedzą nas Justyna Habib, Marta Klepka, Grażyna Wolszczak, Anna Męczyńska, Jacek Szmidt i na zakończenie Jurek Owsiak.

być kobietą plakat

BYĆ KOBIETĄ On Tour - Cena biletu 200 zł

Bilet można kupić na recepcji lub zarezerwować telefonicznie:

+48 89 644 94 60

być kobietą on tour

16 listopada 2019
w Spichlerzu w Pałacu Mortęgi

Formuła wydarzenia

Spotkanie z wykładowcami odbywać się będzie w zabytkowym Spichlerzu. Przestrzeń zostanie zaaranżowana w stylu konferencyjnym tak, aby wyeksponować materiały reklamujące naszych partnerów, sponsorów oraz współorganizatorów. W programie zaplanowano przerwę na kawę dla wszystkich uczestników, która będzie serwowana na parterze. Obiad natomiast odbędzie się w głównej restauracji hotelowej – Restauracji Szlacheckiej, gdzie również będzie możliwość wyeksponowania materiałów reklamowych.

16.11.2019

Spichlerz w Pałacu Mortęgi Hotel & SPA

KONFERENCJA #BYCKOBIETA On Tour

 • 10:00 - 10:15

  Powitanie

 • 10:15 - 11:00

  Jacek Szmidt

  Mężczyzna, który igrał z ogniem - jak pracuje na sukces kobiet?

 • 11:00 - 12:00

  Anna Męczyńska

  #moda

 • 12:00 - 12:30

  Przerwa

 • 12:30 - 13:00

  Justyna Habib

  #centrumkobiecości

 • 13:00 - 14:00

  Grażyna Wolszczak w rozmowie z Martą Klepką

  o pokonywaniu trudności, które nas w życiu nie omijają,
  a także o jej nowej zawodowej roli producentki teatralnej.

 • 14:00 - 15:00

  Obiad

 • 15:00 - 16:30

  Jurek Owsiak

  Miłość. Przyjaźń.

 • 16:30 - 17:00

  Losowanie nagród, podsumowanie

Sprawdź program
www.byckobietaontour.pl

Bilet wstępu: 200 zł od osoby

BYĆ KOBIETĄ On Tour - Cena biletu 200 zł

FOTORELACJA 2018

Nasi partnerzy:

partnerzy loga

„Być kobietą, być kobietą...” - wyjątkowy recital

16 listopada 2019 godzina 19:00 Pałac Mortęgi - Spichlerz

Już 16 listopada 2019 roku o godzinie 19:00 zapraszamy Państwa na recital nierozerwalnego duetu artystycznego – Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. To niezwykłe wydarzenie muzyczne odbędzie się w Spichlerzu w Pałacu Mortęgi.

Przejmujące interpretacje piosenek z pewnością wzbudzą wzruszenie oraz entuzjazm. „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Być kobietą” to jedne z wielu znanych utworów artystki do dziś cieszących się ogromną popularnością. Tajemnica sukcesu piosenkarki to niesamowita interpretacja piosenek. Przygotujcie się na muzyczną ucztę w wykonaniu piosenkarki dysponującej jednym z najpiękniejszych głosów w Polsce, śpiewającej teksty zmuszające do refleksji i zadumy.

Kup bilet online na recital Alicji Majewskiej "Być kobietą, być kobietą..." w cenie 120 zł

Wieczór z porywającą muzyką

Nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycą Państwa melodyjnością, lekkością oraz wykonaniem pełnym pasji. Piosenkarka zadebiutowała na scenie w 1968 roku i odtąd nieprzerwanie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Przy fortepianie zasiądzie znakomity kompozytor, aranżer, dyrygent i twórca wielu przebojów – Włodzimierz Korcz. Wraz z Alicją Majewską działają od 40 lat, a ich koncerty nadal przyciągają liczną i oddaną publiczność. Utwory to połączenie doskonałej muzyki z fenomenalnymi tekstami. Na recitalu usłyszą Państwo utwory z płyty zatytułowanej „Piosenki, z których się żyje”. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z porywającą i ponadczasową muzyką.

Po zakończeniu recitalu odbędzie się również afterparty z artystą, podczas którego będzie można zakupić płyt z autografem oraz zrobić zdjęcie z gwiazdami.

Kup bilet online na recital Alicji Majewskiej "Być kobietą, być kobietą..." w cenie 120 zł

BILET MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ NA RECEPCJI LUB ZAREZERWOWAĆ TELEFONICZNIE +48 89 644 94 60